Trofea

Puchary, statuetki, medale - to tylko niektóre z możliwości nagród sportowych. FABRYKA DRUKU już od kilku lat przygotowuje nagrody dla drużyn i indywidualnych zawodników, na różne konkurencje i eventy. Oferujemy szeroki asortyment pucharów o różnych gabarytach, wiele wzorów figurek i statuetek, a także różnorodne medale. Z nami każda impreza będ...

Puchary, statuetki, medale - to tylko niektóre z możliwości nagród sportowych. FABRYKA DRUKU już od kilku lat przygotowuje nagrody dla drużyn i indywidualnych zawodników, na różne konkurencje i eventy. Oferujemy szeroki asortyment pucharów o różnych gabarytach, wiele wzorów figurek i statuetek, a także różnorodne medale. Z nami każda impreza będzie niezapomniana!

Więcej

Trofea Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Puchary

  Puchary stanowią klasykę w gamie trofeów sportowych. Prezentują się efektownie i stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów na uwieńczenie zwycięstwa. Przypominają o osiągniętej pozycji na podium, a także okolicznościach, które temu sprzyjały. FABRYKA DRUKU oferuje szeroki wybór pucharów na dowolną okazję. Ponadto zajmujemy się ich personalizacją - bezpośrednio tworząc tabliczki z grawerunkiem, na którym najczęściej nasi Klienci umieszczają zdobyte miejsce, okoliczność i datę osiągnięcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem już teraz!

 • Medale

  Medale, chociaż na pozór małe, stanowią równie efektowną nagrodę, jak i puchary. Dostępne w wielu sekwencjach wzorów i kolorów (złoto, srebro, brąz). Ponadto FABRYKA DRUKU ma do zaoferowania Państwu wklejki (z laminatu, bądź przezroczyste), które dopełnią pustki w medalu i upamiętnią okoliczności jego wręczenia.

 • Statuetki

  Statuetki to jeden z bardziej precyzyjnych sposobów nagrodzenia, głównie ze względu na różnorodność wyboru. W FABRYCE DRUKU znajdziesz najwyższej jakości statuetki, w tym odlewane figurki, które prezentują się fenomenalnie, na każdą okazję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Trofea szklane

  Trofea wykonane z najlepszej jakości szkła - w FABRYCE DRUKU oferujemy możliwość grawerunku na tego typu trofeach, co czyni je niepowtarzalnymi i jedynymi w swoim rodzaju. Taki typ nagrody stanowi bardziej efektowną i elegancką alternatywę dla podstawowych trofeów (puchary, statuetki). 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów