Informacje

Promocje

Ceramika reklamowa

Kubki, kufle czy też filiżanki z nadrukiem - ceramika reklamowa sprawdza się doskonale niezależnie od sposobności. Wykonane z jakościowej porcelany. Nadruk jest bardzo trwały, odporny na ścieranie, w technice fullcolor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą FABRYKI DRUKU - bogaty wybór ceramiki reklamowej i nie tylko!

Ceramika reklamowa Jest 542 produktów.

Podkategorie

  • Kubki z nadrukiem

    Klasyczne kubki z nadrukiem nie tracą na popularności! Zdjęcie, bądź tekst na kubku będzie prezentować się fenomenalnie i wyjątkowo. Taki produkt to nie tylko sposób na skuteczna reklamę, ale także wyjątkowy upominek, który sprawdza się niezależnie od okazji. 

  • Filiżanki z nadrukiem

    Ceramiczne filiżanki z nadrukiem to elegancki pomysł na włączenie gadżetów z Twoim logiem w życie. Dzięki najnowszej technologii nadruk jest trwały i świetnie się prezentuje. W FABRYCE DRUKU przykładamy uwagę do szczegółów; tworzymy projekt we współpracy z Klientem, a realizując zamówienie staramy się spełnić jego najśmielsze oczekiwania.

  • Kufle z nadrukiem

    Dla miłośników piwa (i nie tylko!) w naszej ofercie znajdują się kufle, które zostały wykonane niezwykle precyzyjnie i z najlepszej jakości materiałów. Ponadto oferujemy wiele wzorów, które można spersonalizować w dowolny sposób przy współpracy z naszymi grafikami. Zapraszamy serdecznie do współpracy! Kufel to świetny pomysł na upominek, niezależnie od okazji.

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 542 elementów
Pokazuje 25 - 36 z 542 elementów