Upominki

W tej kategorii umieściliśmy wyjątkowe pomysły na prezent - bo gadżety poligraficzne nie ograniczają swojego zastosowania tylko na rynku reklamy. Unikatowy kubek z nadrukiem, długopis z grawerem, czy też inna propozycja od FABRYKI DRUKU to niebanalny pomysł na podarunek, bądź podziękowanie. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Upominki Jest 97 produktów.

Podkategorie

 • Skrzynki z nadrukiem

  W FABRYCE DRUKU możesz znaleźć wyjątkowe skrzynki z nadrukiem, które sprawdzą się świetnie w roli unikatowego opakowania na prezent, jak i samego prezentu. W naszej ofercie znajdują się skrzynki i pudełka w różnych formatach, a także dedykowane do zapakowania napoi alkoholowych skrzynki dekoracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wzorami. 

 • Magnesy z nadrukiem

  Magnesy to jedne z najpopularniejszych przedmiotów kolekcjonerskich w branży poligraficznej. W FABRYCE DRUKU oferujemy bardzo indywidualne, spersonalizowane magnesy; zaczynając od ich kształtu, kończąc na umieszczonej grafice. Nasze produkty stanowią świetną opcję nie tylko na prezent, ale i do wzbogacenia swojej kolekcji. 

 • Notesy z grawerem

  Notatniki z wygrawerowanym logotypem, bądź własnym motywem to świetna opcja na prezent, ale także spersonalizowanie swoich notatek. Niebywały design oraz jakość wykonania z pewnością sprawdzą się niezaleznie od okazji, prezentując się doskonale i robiąc niesamowite wrażenie.

 • Breloki z nadrukiem

  Breloki z nadrukiem to świetny upominek, między innymi ze względu na jego praktyczne zastosowanie i możliwość wykonania dowolnego nadruku. Łączą one minimalizm z wygodą; widoczny brelok sprawia, że nasze klucze się wyróżniają, przez co łatwiej je odnaleźć. Ponadto wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju nadruk sprawia, że całość prezentuje się fenomenalnie. To właśnie w FABRYCE DRUKU znajdą Państwo szeroki asortyment breloków - od plastikowych po metalowe, bądź drewniane z grawerem, w różnych kształtach i kolorach.

 • Tabliczki z napisami
 • Flagi z Nadrukiem
 • Leżaki z nadrukiem
  Leżaki z nadrukiem są unikatową formą reklamy. Stanowią świetny nośnik reklamy wizualnej i promocyjnej, a także praktyczny przedmiot zapewniający możliwość komfortowego wypoczynku. Mogą być stosowane do promocji Twojej firmy lub marki w wielu miejscach - w ogródkach przy punktach gastronomicznych, w strefach wypoczynkowo-relaksacyjnych na plaży, w różnych lokalizacjach w mieście, a także w strefach chill-out na targach lub eventach. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów